YAYIN AKIŞI

[10]

Ekim Ayı Burç Yorumları 2018

1 Ekimde Plüton Retro hareketine son veriyor ve baskısını arttırarak Oğlak burcunda ileri harekete geçiyor...
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018
Köklü değişiklik yapılmalı aksi halde yaşam çok zorlayıcı olacaktır. 5 Ekim’de Venüs Akrep burcunda gerilemeye başlayacak. Venüs aşk, sevgi, estetik ve güzellikle mali avantajları simgeler...

1 - KOÇ | (21 Mart – 20 Nisan)
6 Ekim’de Venüs Akrep burcunda retro hareketine başlıyor. Bu süre içerisinde finansal ve öz değer duygularıyla ilintili konuları tecrübe edeceksiniz.
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018
Ayrıca bu dönemde artan lüks tüketim ihtiyacı ve önlenemez alışveriş dürtünüze karşı sakin kalmalızda fayda var. Hayatınızda en azından retro bitimine kadar sade bir hayat tarzına geçmelisiniz.

2 - BOĞA | (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yöneticiniz Venüs evlilik ve ortaklık alanında gerilerken, ilişkileriniz ayrılık aşamasına gelebilir. Tutkunuzu taze tutmaya çalışmalısınız. 
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018
Yeniay zorunlu yeni işler almanıza, kariyer alanında köklü değişikliklere neden olacak. Ayın ikinci yarısındaysa görünüşünüze ve dünyayı algılama biçiminize yenilik katacaksınız. Uzak bir yere yerleşmek veya eğitim hayatına başlamak olası.

3 - İKİZLER | (21 Mayıs – 21 Haziran)
Sağlık ve ruh sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir aydasınız. İş alanınızda istediğiniz dekorasyonu yapmak mümkün olmayabilir. Ayın ilk yarısında aşk yaşamınızda kaos oluşabilir ve  yüzleşmeler yaşanabilir.
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018
Ayın ikinci yarısındaysa ruhsal gelişime öncelik verecek sürpriz bir şekilde haklılıklarınızı anlayacaksınız. Farkındalığınız yükseliyor.

4 - YENGEÇ | (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aşk alanınızda oluşan Venüs gerilemesinden en fazla etkilenecek burçlardan birisiniz. Derinliği tanıyacak ve acıyı tadacaksınız.
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018
Gerilemenin size öğretmek istediği şeyler var. Eski sevgiliye kavuşmak da mümkün. Yeniay yeni bir yuvaya taşınma zorunluluğu getirirken, dolunay dostlarınızla sürprizler yaşamanızı sağlayacak.

5 - ASLAN | (22 Temmuz – 22 Ağustos)
Ev ve yuva alanında sevgisiz hissedeceğiniz bir ay yaşayabilirsiniz. Dekorasyonla ilgilenmemeli, önceliği yakın çevrenize vermelisiniz ki değiştireceksiniz. 
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018
İş veya sağlık nedeniyle yeni bir çevreye taşınabilirsiniz. Ayın ikinci yarısındaysa kariyerinizle ilgili sürpriz gelişmeler bekleyebilirsiniz. İş yaşamınızda diisplini ve düzeni sağlamak mümkün olacak.

6 - BAŞAK | (23 Ağustos – 22 Eylül)
Yakın çevrenizle ilişkinizde tahammülsüzlükler gözlemlenebilir. Çevre değişikliği için doğru ayda değilsiniz. Yeniay yeni gelirler sağlayacak zira çocuklarınızla ilgili köklü değişiklikler yapmak zorundasınız.
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018
Dolunay da uzak yolculukları yada eğitiminizi tamamlama fırsatı bulacaksınız. Sürprizler sürekliliği olan yaratıcı projeler veya aşk getirebilir.

7 - TERAZİ | (23 Eylül – 22 Ekim)
Mali alanda sorunlu bir ay yaşanabilir. Büyük alışveriş veya estetik değişiklikler yapmamalısınız. Yeniay yenilenmenizi sağlayacak ancak üstünüzdeki aile baskısı da artıyor.
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018
Evle ilgili sorunların çözümü köklü değişiklik yapmak. Dolunay kredi ödemelerinizi tamamlamanıza yardım ederken, evle ilgili sorunların çözümünü de sağlayacak.

8 - AKREP | (23 Ekim – 22 Kasım)
Görünüşünüzü değiştirmek, estetik çabalar veya aşk yaşamınızda tutkuyla bağlanmak bu ay yapılmaması gerekenler listenizde olmalı.
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018
Tam tersine hafiflikle ve sevgiyle ilgili düşüncelerden uzak kalarak geçirmelisiniz. Sevgi anlayışınızı sorgulayacağınız bir aydasınız. Ayın ilk yarısında iç dünyanız ve ruh sağlığınız sarsılabilir ikinci yarı da evlilik veya ortaklık kararı alabilirsiniz.

9 - YAY | (23 Kasım – 21 Aralık)
Geçmişinizle ilgili duygulanımlar yanlış bir noktaya sürükleyebilir. Kötü alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gereken bir evredesiniz.
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018
Ayın ilk yarısında yeni arkadaşlar yaşamınıza katılacak ve mali sorunların çözümü için yardımcı olacak. Ayın ikinci yarısında iş alanında sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız ve parayla ilgili dertlerinizi çözeceksiniz.

10 - OĞLAK | (22 Aralık – 20 Ocak)
Arkadaşlıkların sorgulanacağı ve eski dostlarla yeniden buluşulacağı bir dönemdesiniz. Kariyerinizle ilgili zorunlu yenilikler yapabilirsiniz.
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018
Kendinize aşırı baskı yapmaktan kaçının. Ayın ilk yarısında mali konularda köklü değişikliklere ihtiyacınız olacak. İkinci yarısında ise sürpriz aşklar veya bebek haberleri yada yeni projeler yaşamınızı şenlendirecek.

11 - KOVA | (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinize karşı tutkunuzu kaybedeceğiniz sevimsiz duygular hissedeceğiniz ve eski yöneticilerinizle yeniden çalışmak isteyeceğiniz bir aydasınız.
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018
Ayın ilk yarısında uzaklara taşınmayı seyahati veya eğitim almayı planlayacak, ikinci yarısında ev ve yuvanızda özel değişiklikler yaparak sorunları çözeceksiniz. Ruh sağlığınıza dikkat etmeli kötü alışkanlıklardan iradenizle kurtulmalısınız.

12 - BALIK | (20 Şubat – 20 Mart)
Seyahatler veya medya çalışmaları ay boyunca ilginizi çekmeyecek. Sakin ve dinlenme pozisyonunda kalmalısınız. 
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018
Yeniay ek gelirler kazanmanızı sağlarken, arkadaşların yaratacağı zorluklarla baş etmek için köklü değişiklikler yapacaksınız. Ayın ikinci yarısında yakın çevreniz sürpriz bir şekilde değişebilir. Güvenilir dostlar hayatınıza dahil olacak. Sorunlar çözülecek...

Kaynak : InStyle.com.tr
Ekim Ayı Burç Yorumları 2018 Ekim Ayı Burç Yorumları 2018 Reviewed by Modarops on Eylül 30, 2018 Rating: 5