YAYIN AKIŞI

[10]

Amazon Türkiye Açıldı

İnternet üzerinden perakende satışta dünyanın lider markalarından biri olan Amazon, uzun zamandır Türkiye’ye girmek için çalışmalar yürütüyordu. Kısa bir süre önce Türkiye’de ofis açmayı erteleyen Amazon Türkiye, açıldı...
Amazon Türkiye Açıldı
Yaz aylarında başlamayı planladığı Türkiye çalışmalarını, ABD ile Türkiye’nin arasında yaşanan diplomatik krizden dolayı erteleyen e-ticaret devi Amazon, Türkiye’deki merkezini 19 Eylül Çarşamba günü İstanbul’da açtı.

Daha önceden de İstanbul’da çalıştırılmak üzere iş ilanları veren ve çalışan almak iş görüşmelerine dahi başlayan Amazon’un Türkiye’deki merkezinin başındaki isimlerin bile belli olduğu iddia ediliyor.

Amazon.com.tr Üzerinden Hangi Ürünleri Satın Alabileceksiniz?
Amazon.com.tr son derece zengin bir ürün portföyüne sahip. Elektronikten spora, oyundan kişisel bakıma 10 farklı kategoride milyonlarca ürün Türkiye’deki Amazon müşterilerinin erişimine açılmış durumda. Ayrıca siteye girdiğinizde sağ üstte bulunan ‘Açılışa özel fırsatlar’ yazısına tıkladığınızda Amazon’un açılışına özel fırsatları görüntüleyebilirsiniz.

Son derece basit ve pratik bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Amazon’a üye olmak da son derece kolay. E-posta adresinizi ve adınızı girdikten sonra bir şifre belirleyerek Amazon.com.tr’ye kolaylıkla üye olabilir, dünyanın en büyük çevrimiçi alışveriş platformunda gönlünüzde alışveriş yapabilirsiniz...

Buraya Tıklayarak siteye giriş yapabilirsiniz...
Amazon Türkiye Açıldı Amazon Türkiye Açıldı Reviewed by Modarops on Eylül 19, 2018 Rating: 5