YAYIN AKIŞI

[10]

Tatil Bavulunun Olmazsa Olmazları

Konaklamanız için rezervasyonlarınızı yaptınız. Ulaşım için uçak ya da otobüs biletleriniz de hazır. Şimdi sıra geldi tatil hazırlıklarının son adımına, yani bavul hazırlamaya…
Tatil Bavulunun Olmazsa Olmazları
Deniz, kum ve güneş. Koca bir yılın yorgunluğunu silip atmaya yetecek bu mükemmel üçlü özenle hazırlanmış bir tatil bavulunu hak ediyor. Kendinize ayırdığınız bu sınırlı sürede hem stilinizi sahillerde yansıtabilmeniz hem de sorunsuz bir tatil geçirebilmeniz için tatil bavulunuzda muhakkak bulunması gerekenleri sizin için listeledik.

Plaj Çantası
Deniz kenarına giderken hepimizin güneş kreminden gözlüğe, saç tokasından yedek mayo ve bikiniye çok sayıda eşyası oluyor.
Tatil Bavulunun Olmazsa Olmazları
Tüm bunları zahmetsizce ve bir arada taşımanın yolu ise işlevsel ve şık bir plaj çantasına sahip olmaktan geçiyor. Bir de güzel haberimiz var; yükselen hasır trendi ile beraber plaj çantaları artık günün her saatinde kullanılabiliyor. Siz de tatil bavulunuza plaj çantanızı koymayı unutmayın.

Ürün Önerisi : Tommy Hilfiger Kadın Hasır Renkli Çanta

Şapka
Özellikle bu yıl giderek büyüyen şapkalar, hem Güneş’in zararlı etkilerinden korunmak hem de stilimizi tamamlamak için sıklıkla tercih ettiğimiz harika parçalardan…
Tatil Bavulunun Olmazsa Olmazları
Çiçekli, sloganlı ya da ponponlu. Siz de tarzınıza uygun olanı seçip tatil bavulunuza ekleyebilirsiniz. ‘Hangisini yanıma alacağıma bir türlü karar veremiyorum ama bavulumda da yer yok’ diyorsanız, size bir ipucu verelim; 2. Şapkayı yolculuk sırasında başınıza takabilir, bavulunuzda yer kaplamadan istediğiniz yere götürebilirsiniz...

Ürün Önerisi : Bay Şapkacı Çiçekli Şapka

Güneş Koruma Kremi
Güneş’in hızla artan zararlı etkileri karşısında uzmanlar güneş kremlerini sadece plajlarda ya da denize girerken değil günün her saatinde kullanmamız gerektiğinin altını çiziyor.
Tatil Bavulunun Olmazsa Olmazları
İşte bu sebeple için cilt tipinize uygun bir güneş kremi için bavulunuzda muhakkak bir yer açmalıyız.

Ürün Önerisi : Biotherm Creme Solaire Anti-Age Spf50 50ml Güneş Ürünü

Saç Bakım Kürü
Denizin tuzu, havuzun klorlu suyu. Her ikisi de saçlarımızın yıpranmasına ve kolay kırılabilir hale gelmesine sebep oluyor.
Tatil Bavulunun Olmazsa Olmazları
Tüm bunlara bir de güneş ışınları eklenince saçlarımızı kuruyor ve zayıflıyor. Özellikle saç uçlarındaki kırık görünümünün hepimizi çok rahatsız ettiğini biliyoruz. İşte bu yüzden tüm kış gözümüz gibi baktığımız saçlarımızın yazı da sağlıklı ve güçlü geçirebilmesi için saç bakım kürlerinden faydalanmanızı öneriyoruz.

Ürün Önerisi : Toni&Guy Shine Gloss 30 ml Saç Bakım Kürü

Ve son olarak tatil bavulunuza uzun süredir hayalini kurduğunuz ancak yoğun temponuzda bir türlü okuma fırsatı bulamadığınız kitabınızı da ekleyin. Evet, şimdi şahane bir tatil için hazırsınız. Hepinize unutamayacağınız harika anılarla dolu bir tatil diliyoruz...
Tatil Bavulunun Olmazsa Olmazları Tatil Bavulunun Olmazsa Olmazları Reviewed by Modarops on Haziran 20, 2018 Rating: 5