YAYIN AKIŞI

[10]

Plaj Modasında 2018 Trendleri

Evet Sonunda sıcak kumlardan serin sulara atlamanın vakti geldi. Mayo mu bikini mi, kimono mu pareo mu derken kimilerimizin aklı hayli karışık...
Plaj Modasında 2018 Trendleri
Gelin, işinizi biraz kolaylaştıralım ve bu yıl plajların olmazsa olmazlarına bir göz atalım...

Kemerli Mayo Trendi
Bu yıl neredeyse tüm elbiselerin belinde gördüğümüz çeşitli kalınlıktaki kemerler, elbiselerden mayolara da atladı. Genellikle düz renk mayolara eklenen bu kemerler bel oyuntusuna vurgu yaparak daha ince belli görünmenize de yardımcı oluyor.
Plaj Modasında 2018 Trendleri
Kemerli mayoları plajlardan partilere taşımak da mümkün. Bu modelleri yüksek belli pantolonlarla ya da jean ile kombinleyelebilir, mayoların nispeten daha parlak olan kumaşları ile gecelerde parlayabilirsiniz.

Sporcu Ruju Plajlarda
Plajlarda salınırken bir yanda da az sonra gym’e gidecekmiş gibi görünmek isteyen sporcu ruhlar için yepyeni mayo ve bikini modelleri raflardaki yerlerini aldı.
Plaj Modasında 2018 Trendleri
Bu modeller hem çok şık hem de fonksiyonel. Sağlıklı yaşamın neredeyse hepimizi rüzgarına kattığı bugünlerde bu alandaki iddiasını plajda da ortaya koymak isteyenler için şahane bir alternatif olabilir.

Dev Şapkalar
Plaj modasının vazgeçilmez aksesuarı şapkalar; bu yıl büyüklükleriyle de adından söz ettiriyor. Öyle ki yüzünüzü tamamen kaplayanları görürseniz şaşırmayın.
Plaj Modasında 2018 Trendleri
Çünkü bu yaz şapkalara bir de şemsiye fonksiyonu eklendi :) Anlayacağınız Ne kadar büyük o kadar iyi...

Saç Bantları
Bu sezon plajlarda şapkaların çok önemli bir rakibi var; binbir desen ve renkteki saç bantları. Tabi ki bizi güneşin zararlı etkilerinden koruyan şapkaların yerini tam olarak almaları mümkün değil.
Plaj Modasında 2018 Trendleri
Ancak saç bantları da sezonun iddialı aksesuarlarından. Sıcaktan bunalıp saçlarınızı topladığınızda ya da tuzlu suyun saçınızda yarattığı doğal dalgaları serbest bıraktığınızda… Saç bantları model fark etmeksizin stilinizin bir parçası olmaya aday...
Plaj Modasında 2018 Trendleri Plaj Modasında 2018 Trendleri Reviewed by Modarops on Haziran 20, 2018 Rating: 5