YAYIN AKIŞI

[10]

Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs ayı bu sene birçok burç için oldukça olumlu geçeceğe benziyor. Bazı burçların iş hayatında büyük gelişmeler yaşanırken, bazı burçların ise özel hayatı yeni heyecanlara yelken açıyor...
Mayıs Ayı Burç Yorumları
Sizin ve sevdiklerinizin Mayıs ayı burç yorumlarını merak ediyorsanız, okumaya devam edin...

İşte tüm sürpriz gelişmeleriyle burç yorumları!

Koç
Koç burçları Mayıs ayının ilk haftaları iş ile ilgili konularda biraz stres yapacağa benziyor fakat özel hayatlarındaki yeni gelişmeler bu stresi hafifletecek ve baş ağrıları yerini romantik dakikalara bırakacak. Ay sonuna doğru ise özel hayatlarındaki gelişmeler Koç burçlarının enerjilerini oldukça arttıracak.

Boğa
Boğalar için Mayıs ayı biraz sıkıntılı geçecek fakat sonu güzel bağlanacak. Çevresinde bulunan arkadaşlarından hangisinin dost, hangisinin düşman olduğunu bu ay yaşayacağı olaylar sayesinde öğrenecek Boğa burcunu iş hayatında ise başarılı bir ay bekliyor.

İkizler
İkizler Mayıs ayına oldukça enerjik ve pozitif başlıyor. Özel hayatında yaşamış olduğu problemler yerini yeni ilişkilere bırakacak ve bu İkizler’in yenilenmesi yönünde alacağı ilk işaret sayılacak. Bu ay sadece para sıkınıtısı yaşama ihtimali olan İkizler, ay başından itibaren düzenli harcamalar yaparsa Mayıs ayını kurtarabilir.

Yengeç
Yengeç burcu için sevgi dolu bir ay! Yengeç burcu Mayıs ayında sevdikleri ile daha da yakınlaşacak ve hayatına yeni insanlar alacak. Oldukça pozitif bir enerji ile tüm ayı geçirecek Yengeç’ler ilişkilerinde aceleci bir tutum sergilemekten kaçındıkları sürece bu ay tatlarını kimse kaçıramaz.

Aslan
Aslanlar bu ay duygusal olarak daha güçlü hissedecek . Duygu ve öfke kontrolünü iyi bir dengede tutacaklar ve bu, günlük enerjilerine de yansıyacak. Ay sonuna doğru iş yoğunluğu ile sinirleri biraz gerilecek Aslanları ise özel hayatında yaşanan gelişmeler sakinleştirecek.

Başak
Başakları bu ay finansal anlamda oldukça kazançlı günler bekliyor. Anlık kararlardan uzak durup, iyice düşünüp atacağı adımlar sayesinde kazançları bir sonraki aylarda da devam edebilir. Mayıs ayının Başak burçları için tek pürüzü finansal gelişmeler yüzünden bu ay sevdiklerini ihmal edecek olması.

Terazi
Teraziler önceki aylara göre daha aktif olacak ve enerjileri sayesinde işlerini ay sonu gelmeden bitirecekler. Maddi beklentileri için ise bu bir artı olacak. Aile ve özel hayatlarına gelirsek, Terazilerin aile bağları her zamanki gibi kuvvetli fakat özel hayatlarında bir takım problemler çıkma ihtimali yüksek.

Akrep
Akrepler için Mayıs tam bir karar verme ayı olacak. Hem iş hem de özel hayatlarında birçok seçeneği olan Akrep burcu acele etmeden bir seçim yaparsa bu kendilerinin bundan sonraki aylarını iyi geçirmelerini sağlayacak.

Yay
Yay burçları için aktif başlıyor. İş hayatlarında yeni gelişmeler yaşayacak Yayların dikkatli harcamalar yapması ve para biriktirmesi gerekecek. Ailesine daha fazla zaman ayırması ve atacağı adımlarda ailesinden yardım alması gereken Yay burçları eğer aceleci davranmazsa, bu ay kendileri için olumlu bitebilir.

Oğlak
Oğlak burçları için havaların ısınması, yeni planlar yapılacağı anlamına geliyor. Uzun zamandır kendini bunalmış hisseden Oğlak burçları için Mayıs ayı bir enerji sebebi olacak. Maddi konulara verdiği dikkat dağılmadığı sürece Mayıs ayı itibariyle güzel zamanlar kendilerini bekliyor olacak.

Kova
Taşınma döneminde olan Kovalar için Mayıs ayı oldukça dolu dolu geçecek. Ev düzenlemekten keyif alan Kova burçları bu ay yaratıcılığını konuşturup, hobilerini gerçekleştirecek. Parasal harcamaları dengede tutabildiği sürece Mayıs ayı Kova için muhteşem olacak diyebiliriz.

Balık
Balıkların hayatına yeni insanlar gireceğe benziyor. İş hayatlarında da yeni bir döneme başlayacak Balık burçları duygusal ilişkilerindeki problemleri çözdüğü sürece Mayıs ayını mutlu geçirecek...
Mayıs Ayı Burç Yorumları Mayıs Ayı Burç Yorumları Reviewed by Modarops on Mayıs 01, 2018 Rating: 5