YAYIN AKIŞI

[10]

Makyaj Çantandan Ayırmaman Gereken 5 Ürün

Bahar aylarında güzelliğinde ışıldaman için makyaj çantandan ayırmaman gereken 5 ürünü listeledik!
Makyaj Çantandan Ayırmaman Gereken 5 Ürün
Değişen mevsime kıyafetlerimizi de adapte ettik ve geriye makyaj çantamıza günlük bahar makyajımız için birkaç dokunuş eklemek kaldı. Varlığıyla bizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak, günün kurtarıcısı olacak tam 5 ürün listeledik! Bu ürünleri kullanmaya başladığında ne çok şey kaçırdığını sen de fark edeceksin...

1 : Pratik Bir Fondöten
Havalar ısınınca ten makyajımız da kışa göre biraz daha hafifledi. Bahar aylarında çantanda kolayca taşıyabileceğin, uygulaması kolay ve bitişi de son derece doğal olan bir fondöten tercih edebilirsin. Bunun için bizim önerimiz Lancôme’un Teint Idole Ultra Wear Stick fondöteni.
Makyaj Çantandan Ayırmaman Gereken 5 Ürün
Cilde verdiği aydınlık ve doğal görünüm bir harika, bunun yanında uygulama kolaylığı ve çantada rahatça taşınması da ayrı güzel. Bu bahar makyaj çantanda mutlaka bir stick fondöten olmalı bizce!

2 : Göz Altı Morluklarına Veda Et
Göz altlarındaki yorgun görünümü tek seferde yok etmek için iyi bir kapatıcıya makyaj çantanda yer aç.
Makyaj Çantandan Ayırmaman Gereken 5 Ürün
Lancôme’un Teint Idole Ultra Wear Camouflage kapatıcısının bir damlası bile en koyu göz altlarını kapatmaya yetiyor, resmen sihirli gibi. Bu kapatıcının ne kadar mükemmel olduğunu fark ettiğinde sen de bizim gibi yanından ayıramayacaksın!

3 : Kremsi Kalem Farlar
Sıcak havalarda göz makyajında kremsi farlar kullanmayı biz son derece pratik buluyoruz. Kalem şeklindeki bu farları hem taşıması kolay hem de çok kolay bir şekilde uygulanıyorlar. Özellikle Lancôme’un Ombre Hypnôse Metallic Stylo kalem farlarından 24 Or Cuivré rengi tam baharlık metalik bir şeftali.
Makyaj Çantandan Ayırmaman Gereken 5 Ürün
Bu renk seni hem enerjik gösterecek hem de metalik göz makyajı trendine ayak uydurmanı sağlayacak! Uzun süre kalıcı oluşuyla da seni yarı yolda bırakmayacak bu kalem göz farları şu anda bir de Lancôme online alışveriş sitesinde indirimde!

4 : Maksimum Hacimli Kirpikler
Nasıl bir göz makyajı yaparsan yap, kirpiklerine maksimum hacimi verecek bir maskara, makyaj çantanda mutlaka yer almalı...
Makyaj Çantandan Ayırmaman Gereken 5 Ürün
Gözlerini iddialı bir şekilde ön plana çıkaracak maskara önerimiz ise Lancôme’un ikonik Hypnôse Drama maskarası. Kirpikleri tek tek ayırarak inanılmaz bir hacim veren bu maskara bizim yıllardır vazgeçemediklerimizden, eğer bugüne kadar denemediysen, şimdi tam zamanı!

5 : Bahara Uygun Canlı Dudaklar
Bahar deyince tabii ki enerjik ve parlak renkler ön plana çıkıyor. Kışın koyu tonlarını çekmecelerimizin gerilerine ittik ve yeni ve canlı renkteki rujlara yer açtık.
Makyaj Çantandan Ayırmaman Gereken 5 Ürün
Bizim bu bahar favori rujumuz Lancôme’un L’Absolu Rouge’ların likit rujlar. Velvet, sheer ve gloss olarak 3 farklı ypaıdaki bu likit rujlar her makyaja ve her duruma uyumlu. Bizim önerimiz ise son zamanlarda çok severek kullandığımız L'Absolu Velvet Matte serisinden 356 Beaux Arts!

BONUS
Yaz aylarında cildimize ihtiyacı olan nemi kazandırmak için, ten makyajına başlamadan önce nemlendirici uygulamak değişmez adımımız...
Makyaj Çantandan Ayırmaman Gereken 5 Ürün
Cildin sağlıkla ışıldamasını sağlayan, ince çizgilerin görünümünü azaltan ve cilt tonunu eşitleyen Lancôme Advance Genifique, makyaj bazı olarak bir harika!
Makyaj Çantandan Ayırmaman Gereken 5 Ürün Makyaj Çantandan Ayırmaman Gereken 5 Ürün Reviewed by Modarops on Mayıs 11, 2018 Rating: 5