YAYIN AKIŞI

[10]

Moschino Ve H&M İş Birliği Yapıyor

H&M özel bir canlı yayınla 2018 için iş ortağının Moschino olduğunu açıkladı...
Moschino Ve H&M İş Birliği Yapıyor
Jeremy Scott, yakın dostu Gigi Hadid ile Instagram’da canlı bağlantı yaparak H&M’in bu yıl işbirliği yapacağı markanın Moschino olduğunu canlı bir şekilde açıkladı. MOSCHINO [tv] H&M koleksiyonu, 8 Kasım’dan itibaren online’da ve seçili H&M mağazalarında olacak.

MOSCHINO’nun Kreatif Direktörü Jeremy Scott bu işbirliği için “MOSCHINO [tv] H&M için çok heyecanlıyım. Hayatım boyunca moda sayesinde insanlara ulaştım, bu iş birliğiyle de daha çok takipçime her zamankinden daha fazla ulaşma şansı bulabileceğim” açıklamasını yaparken H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson ise onun sözlerini “MOSCHINO [tv] H&M, pop, sokak kültürü, logolar ve görkemi bir araya getirmesiyle moda için şu dönemde harika bir iş birliği. Jeremy Scott harika biri, moda ile eğlenceyi bir araya getirmeyi ve dünya çapından hayranlarına ulaşmayı çok iyi biliyor” diyerek tamamlıyor.

MOSCHINO [tv] H&M kampanyası, çok platformlu bir yapı oluşturmak üzere sosyal ve geleneksel medyayı birleştiren, radikal derecede yenilikçi bir TV konsepti olma niteliği taşıyor ve dijital dünyaya yeni bir “zapping” deneyimi katıyor...

Kaynak : All.com.tr
Moschino Ve H&M İş Birliği Yapıyor Moschino Ve H&M İş Birliği Yapıyor Reviewed by Modarops on Nisan 15, 2018 Rating: 5