YAYIN AKIŞI

[10]

Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart )

Ay Koç burcunda başlıyoruz. 21 Mart’ta ise Güneş de Koç burcuna geçiyor ve Koç burçlarının doğum günleri başlamış oluyor...
Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart )
Bu hafta Cuma günü Merkür retrosu başlıyor! 3 haftalık süreçte iletişim hataları bizleri bekliyor...
1 - KOÇ
Koç burçları, kendinizi iyi hissetmemeniz için hiçbir neden yok, atak ve enerjiksiniz. Başlangıçlar yapmayı seven yönünüz sizi ileriye iterken, kendinizle ilgili konularda kararlar alacaksınız. İkili ilişkilerinizde daha aktif olacaksınız.
Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart )
Ay sizin burcunuzda başladı haftaya; Salı gününden sonra ise Boğa burcu ile devam edecek. Para alışverişleri devrede olacak. Bu hafta başlayacak olan Merkür retrosu sizin burcunuzda gerçekleşiyor! Etrafınızda sizi anlamayan bir sürü insan olacak, acele konuşmalardan sakınmalısınız. Geçmişte başlamış olan işlerinize yeniden göz atmanız, kontrolden geçirmeniz gerekecek.

2 - BOĞA
Boğa burçları, Salı gününden itibaren duygusal konularda şansınız iyiye gidecek. İş atılımları için de uygun bir hafta, Merkür ve Venüs kavuşumuyla birlikte konuşmalarınızda mantığınızda devreye giriyor, akılcı işler yapacaksınız.
Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart )
Toplantılar ve yeni kararlar için uygun 2-3 günlük süreçten sonra hafta sonu Merkür retrosu ile eski bir aşkınız size mesaj atabilir veya eski bir iş yeniden gündeme gelebilir. Yalnız Merkür retrosu sürecinde başlayan işler yarım kalmalarıyla ünlüdür. Sağlam ve kalıcı olamazlar.

3 - İKİZLER
İkizler burcu, yoğun ve sosyal bir hafta sonundan sonra artık birikmiş faturaları ödemek, yapılacaklar listenizi temizlemek ve işlerinize koyulmanız gereken bir süreçtesiniz. Bu hafta arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalardan başınız ağrıyabilir, malum yönetici gezegeniniz Merkür retroya başlıyor ve sizlerin arkadaşlık hanesinde sorunlara neden olabilir.
Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart )
Daha önce başladığınız bir proje yarım kalabilir, çevrenizde daha önceleri yanınızdan ayrılmayanlar artık sizi aramayabilir. İyi yanından bakacak olursak, eski arkadaşlıklara geri dönmek, küs olduklarınızla yeniden bir araya gelmek gibi durumlar da sizleri bekliyor olacak.

4 - YENGEÇ
Yengeç burçları, aile içerisinde otorite olan kişilerle bir arada ve verimli bir hafta sonundan sonra aramadığınız atladığınız kişileri aramak, iletişiminizi arttırmak, yeni projeler ve işler için koşturmak bu haftanın modu olacak sizler için. Hevesle ve coşkuyla yeni organizasyonlar peşinde koşabilir, spora başlayabilir, beslenmenize ve kişisel görümünüze dikkat edebilirsiniz.
Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart )
Merkür retrosu ile birlikte göz önünde olan konular yeniden gündeme gelirken, sevdiğiniz kişi ile aranızda iletişim kopukluğu olabilir, aile içi konularda ve iş hayatında yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz. Her konuda detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmaya çalısın, konuşmalarınızda dikkatli olun.

5 - ASLAN
Aslan burçları, akraba ziyaretleri, seyahatler ve eğitim için katıldığınız kurslar sizleri fazlasıyla oyalıyor ve motive ediyor. Hayata bakış açınız yavaş yavaş değişirken, edindiğiniz bilgilerle yepyeni yollar keşfediyorsunuz. Bu hafta Güneş’in de Koç burcuna geçmesi ile ateş burçları için daha fazla motivasyon ve hareket gerektirecek işler önünüze çıkacak. Bu pozitif anlamda sizleri daha hevesli ve canlı yapacak. Yalnız Cuma günü başlayacak olan Merkür retrosu ise bir kez daha geçmiş hesaplarla sınanacaksınız. Yaşamış olduğunuz konular her ne ise bir kez daha gözden geçirmek, bazı noktaların altını çizmek ve hataları düzeltmek anlamında derlemeler yapacaksınız. Yanlış anlaşılmalara ise açık bir dönem maalesef.

6 - BAŞAK
Başak burçları, ödemelerle ilgili kafanıza taktığınız konular, bir arkadaşınızın veya yakınınızın tavsiyesi ile daha kolay bir yapıya bürünüyor. Sadece kendi bildiğinizi okumamak, başkalarının fikirlerine önem vermek sizin her zaman artınız oluyor. Ortaklaşa konularda daha iyi olacağınız bir süreçtesiniz. 
Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart )
Merkür retrosu ise sizi yakından ilgilendiren diğer bir konu çünkü Merkür sizin yönetici gezegeniniz ve onun ağır hareket ediyor oluşu işlerinizi aksatmanıza, bazı engellenmelere, iletişim kopukluğuna neden olabiliyor. 3 hafta sürecek olan Merkür geri hareketi için yapmanız gereken şey, elinizdeki işlere odaklanmak, onları bitirmek kontrolden geçirmek ve detaylarına inmek olacaktır. Bu süreçte yeni projelere başlamamanız yerinde olur.

7 - TERAZİ
Terazi burçları, Ay karşı burcunuz Koç da başlıyoruz haftaya, sonrasında ise Boğa ve ikizler burcuyla devam edecek. Bu hafta Güneş sizlerin ilişki hanesinde parlıyor olacak yani Koç burcunda.
Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart )
Bu durumda evlilik hazırlıkları, ciddi ilişkiler hız kazanacak, yalnız Merkür retrosu da aynı hanede olacağından biraz problemli durumların içine çekilmeniz olası görünüyor, biraz dişinizi sıkar, bu süreci rahat geçirebilirseniz çok daha akışında gidecektir her şey. Her türlü ortaklık için uygun bir zaman dilimi değil. Yanlış anlaşılmalar yüksek.

8 - AKREP
Akrep burçları, ciddi ve sorumluluk sahibisiniz, işlerinizde ve yürüttüğünüz organizasyonlarda bir takım sıkıntılar yaşandığında buna tahammül edemiyorsunuz. Özellikle bu hafta bu hatalar daha çok göze çarpabilir. Didindiniz, çalıştınız fakat birlikte iş yaptığınız arkadaşlarınız veya takımınızdaki kişiler sizin verdiğiniz özveriyi göstermemiş olabilirler.
Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart )
Sağlık konularınız da hassas bir süreçten geçiyor. Kendinize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle Merkür retro sürecinde daha önce başınızdan geçmiş olan bir rahatsızlık yeniden kapınızı çalabilir, kontrollerinizi yaptırınız. Ofis içi arkadaşlıklarda yeniden yapılanma ve düzenleme eleme süreci sizler için.

9 - YAY
Yay burçları, bu hafta Ay Koç burcunda başlıyoruz sonrasında ise Boğa ve İkizlerle devam edeceğiz. Bu durumda sizler için aşk ve flörtler konusu devrede; hem bu konularda hassas olacaksınız hem de çok fazla seçenek içerisinde kalacaksınız. Çocukları olanlar, onlarla ilgili aktivitelerle zaman harcayacak ve kendi hobi ve sporsal faaliyetlerine eğilecekler.
Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart )
Hafta sonunda Merkür retrosu başlıyor, ateş burcu olan sizler için yanlış anlaşılmalar baş gösteriyor, spontane konuşmalarınız ikilem yaratıyor ve ikili ilişkilerinizde karşı tarafla ilişkinizde sorunlar yaşamanıza neden olabiliyor bu durum.

10 - OĞLAK
Oğlak burçları, Pazartesinden itibaren Mars’ın sizin burcunuzda hareket edecek oluşu Oğlaklar için hareket berekettir sözünü hatırlatacak. Hırslarınız ve istekleriniz var. Bunlar için mücadele etme gücü bulamıyordunuz uzun süredir artık daha bilinçli bir şekilde işlerinize konsantre olabileceksiniz. Tabii sizin hanenizde bulunan Plüton ve Satürn gezegenleri bazı zorlayıcı etkileri de yine içinizde barındırıyor olacak.
Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart )
Daha sosyal olmak, kalabalıklara karışmak, kafanızı dağıtmak, doğada yürüyüşler yapmak sizleri rahatlatacaktır. Merkür retrosu da bu haftadan itibaren devreye giriyor, Koç burcunda geri gitmeye başlayacak olan Merkür sizlerin ev hanesine denk geliyor. Ev ve aile konuları ile başınız dertte olabilir. İyi ve olumlu yönden ise küslükler bitebilir. Tabii sizlerin de adım atması gerekiyor.

11 - KOVA
Kova burçları, bu hafta kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz özellikle maddi konular, ödemeler ve iş anlaşmalarıyla ilgili bu. İletişim hızınız çok güçlü fakat arkanızdan dönen bir takım durumlar mevcut. Özellikle Mars’ın da Oğlak burcuna girmesiyle birlikte bırakmak istediklerinizi bırakabilir, arınmak istediğiniz konulardan arınabilirsiniz.
Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart )
Pasif agresif bir dönemdesiniz, içinize attığınız şeyler genellikle yakın çevrenizde olan ve sizin tam olarak duygularınızı anlatamadığınız durumlardan kaynaklanıyor. Merkür retrosu bu alana denk geliyor. Daha önce konuşamadıklarınızı konuşmak için iyi bir neden olabilir. Kardeşler, komşular ve yakın akrabalarla ilgili eski konular yeniden masaya yatırılabilir.

12 - BALIK
Balık burçları, Hem Oğlak burcundaki hareketler hem de Koç burcundaki gezegen toplaşması sizleri maddi konularda hareketli bir döneme işaret ediyor. Bu hafta sosyal çevrenizde aranılan bir kişi olacaksınız, arkadaşlıklara daha fazla önem vermeniz gerekecek, vakit ayıramadığınız sevdiklerinize ise özen göstermeniz gerekiyor.
Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart )
Şifacı özelliğiniz devreye girerken, insanlara yardım etmek onlarla kaynaşmak sizleri de rahatlıyor aslında. Başkalarına şifa olurken, kendi yaralarınızı da sarıyorsunuz. Merkür retrosu Koç burcunda, daha önce başlatmış olduğunuz bir konu da yeniden düzenleme yapmanız, parasal durumunuzu kontrolden geçirmeniz gerekmekte...

Kaynak : Buseterim.com.tr
Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart ) Merkür Retrosu Başlıyor! Haftalık Burç Yorumları ( 19-25 Mart ) Reviewed by Modarops on Mart 20, 2018 Rating: 5