YAYIN AKIŞI

[10]

Triko Kazak Kombinleri

Kış mevsiminin en güzel tarafı rengarenk ve çeşit çeşit kazaklar giymektir. Hem sıcak tutan, hem de çok şık kombinler oluşturan kazaklar bayanların dolabının vazgeçilmezidir...
İspanyol Kollu Kazak
Peki o zaman hangi model kazaklar trend ve kazakları nerede? Nasıl kombine ederiz?

İspanyol Kollu Kazak Modelleri
İspanyol paçalardan sonra, bu sezon İspanyol kollar ön plana çıktı. İspanyol kazaklar boğazlı, bisiklet yakalı veya düz yakalı olabilir.
İspanyol Kollu Kazak
Bu tür kazaklarla giyeceğiniz kabanları dikkatli seçmelisiniz. Çünkü kol kısmı geniş olan bu kazakları dar kollu kabanlarla giymekte zorlanırsınız. Yarasa kollu kabanlar ve pançolar hem salaş tarzı hem de rahatlığı ile İspanyol kollu kazaklarla kombine edilebilir...

Balıkçı Yaka Kazak Modeller
Bu sezonun gözde modelleri arasında olan balıkçı yaka kazaklar, geçen sezondan beri yükselişe geçen modellerin arasındadır. Bu kazaklar genelde pastel renklerde tercih edilse de, desenli, düz ve neon renkleri de mevcuttur.
İspanyol Kollu Kazak
Balıkçı kazakları, deri etek, deri pantolon, tayt gibi kıyafetlerle kombine edebilirsiniz. Uzun çizme ve skinny pantolonla da harika duran balıkçı yaka kazakları hemen her ortamda kullanabilirsiniz.

Omuz Dekolteli Kazak Modelleri
Bu senenin modası dekolte, kazakların omzuna kadar uzandı. Önceki sezondan beri modası hiç geçmeyen omuzları açıkta bırakan omuz dekolteli kazaklar, modanın zirvesini kolay kolay bırakmayacak gibi duruyor.
İspanyol Kollu Kazak
Sizde bu tarz kazaklardan hoşlanıyor ve kendinize yakıştırıyorsanız, kesinlikle bu sezon dolabınızda bulundurmalısınız.

Yarasa Kollu Kazaklar
Hem şık görünmek ve hem de aynı zamanda üşümemek istiyorsanız kesinlikle bu kazakları tercih etmelisiniz. Yarasa kollu kazaklar, hem günlük kullanımda hem de iş yerinde kullanılabilir. 
İspanyol Kollu Kazak
Yarasa kollu kazaklar, yarasa kollu kabanlarla beraber bu senenin modası olmaya devam ediyor.

Oversized Kazak Modelleri
Oversized yani büyük beden modası, son birkaç senedir sezonun trendi olmaya devam ediyor. Oversized trendini daha önce kaban, mont ve ceketlerde görmüştük.
İspanyol Kollu Kazak
Ancak bu sene kazaklarda trend olan oversized modası uzun süre devam edecek gibi duruyor. Hem stil sahibi olmak istiyorsanız hem de kazaklarınızın kalın ve sıcak tutmasını istiyorsanız kesinlikle oversized kazak modelini tercih etmelisiniz. Böylece hem soğuktan korunmuş olup, hem de çok cool bir hava yakalayabilirsiniz.

Salaş Kazaklar
Kazak denildiğinde kış mevsimi aklımıza gelir. Oysa kazaklar bahar aylarında da sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz üst giyimlerdir. Özellikle salaş giyimi seven bayanlar, bol uzun ve asimetrik kesilmiş salaş bir eteğin üstüne giyerek ve süet bir botla kombin yaparak rahatlık ve şıklığı bir arada yaşayabilirler.
İspanyol Kollu Kazak
Hatta kombini daha da detaylandırarak fötr şapka ve atkı da kullanabilirler. Salaş kombini salaş bir çanta ile destekleyebilirler...

Triko Kazak Kombinleri Triko Kazak Kombinleri Reviewed by Modarops on Şubat 10, 2018 Rating: 5