YAYIN AKIŞI

[10]

Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )

31 Ocak’ta Aslan burcunda yaşanan Ay tutulmasının etkileri hala devam ederken, yeni haftaya uyum ve denge burcu Terazi ile başlıyoruz...
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )
Haftalık burç yorumlarıyla karşınızdayız.

1 - KOÇ
Koç burçları, bu hafta sevdikleriniz için bir şeyler yapmanız gerekecek. Hep almak olmuyor, biraz da verme zamanı. Sizi gerçekten seven insanlara karşı adil ve nazik tavırlarınız dikkat çekecek. Aşk hayatınızı düzene sokmaya çalışıyorsunuz ve bunu da başardığınızı göreceksiniz.
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )
Hafta ortasında ödemeleriniz için çareler aramaya başlarken iş konularında ortaklaşa fikirler gündeminizde olabilir. Bu hafta genel anlamda yaşadıklarınızdan ders çıkarma haftası hem maddi hem de manevi alanda bazı kişilerle ters düşebilir 
bu durumda biraz geri plana çekilmek isteyebilirsiniz.

2 - BOĞA
Boğa burçları, sevdiğiniz kişinin zor bir durumu olabilir bu hafta. Onunla ilgilenmek istemeyişiniz sorun yaratabilir. Düzen ve dağınıklık konusunda biraz zorlanma var sizlere haftanın genelinde. Fakat kendinizle barışık ve hayata pozitif bakan bir yönünüz de mevcut, bu durumda şaşırtan haberler alacak ve sürprizlerle karşılaşacaksınız.
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )
İyilik yap denize at, iyilik seni bulsun sözü size uygun sanırım. Yaptıklarınızın karşılığını alacağınız bir süreçtesiniz. Hafta sonunda yönetici gezegeniniz Venüs Balık burcuna geçiş yapıyor, romantizm ve aşk çanları sizler için çalıyor.

3 - İKİZLER
İkizler burcu, laflarınızla kızgın sulara atlamadan önce durup düşünmelisiniz. Konuşkan ve atak tavırlarınız dikkat çekiyor. Mars ve Merkür arasındaki sekstil açı (üçgen açı) düşünceleriniz için savaşacağınızı gösteriyor bu hafta. Ortaklıklar için ise uygun bir hafta değil sizler için yanılgılara açık olabilirsiniz, dost sandığınız kişilerden beklenmedik tavırlar ve sözler duyabilirsiniz.
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )
Aşk için eleme yapma zamanı! Var olan ilişkinizde belki bazı davranışlardan sıyrılıyorsunuz belki de iki üç seçenekten birine karar kılıyorsunuz. Birlikte bazı organizasyonlara katılabilir, onun ailesi ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

4 - YENGEÇ
Yengeç burçları, eskiden görüşmediğiniz arkadaşlarınızla tekrardan görüşecek, belki aranızın ısınması, dargınlık yaşadığınız kişilerle barışma gibi durumlar öne çıkacaktır. Sosyal ortamlarda daha fazla bulunma şansınız artarken, yeni hayallerin peşinden koşma ve içinizin umutla dolduğuna şahitlik edeceksiniz.
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )
Ay Terazi burcunda başlıyoruz haftaya. İkili ilişkiler haftaya damgasını vuracak. Tamam ya da devam kararı alacağınız, bazı Yengeçler için ilişkilerinde dönüm noktası yaşayacakları bir hafta. Sıkı tutunun Yengeçler, bu hafta başınız dönebilir.

5 - ASLAN
Aslan burçları, iş ve kariyer konusunda dileyin ne dilerseniz! Çünkü gökyüzü hareketleri sizin kariyer hanenizde yer alacak. Yeni işler peşinde koşacağınız, toplantılar, sunumlar ve kafanızda daha önceden şekillendirdiğiniz projeler için adımlar atma zamanı diyebilirim.
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )
Ay Terazi burcunda başlıyoruz haftaya sağlık konusunda diyet listenizi gözden geçirmek, günlük rutinlerinizi değiştirmek ve daha sık ama daha az yemek gibi kendinizi disipline etmeniz gereken bir hafta. Aşk konusunda ise yoğun temponuza eşiniz biraz içerliyor olabilir. Ona ilginizi belli edin.

6 - BAŞAK
Başak burçları, bu hafta sizlere gidemediğiniz yerlere gitmek, görmediğiniz yeni yerler keşfetmek, yeni insanlar tanımak ve hatta eski arkadaşlarınızla karşılaşma olanakları sağlıyor. Ay Terazi de başlıyoruz haftaya, çocuklarınızla ilgili konular öne çıkıyor, onların okulları, eğitimleri, doğum günleri derken onlarla daha fazla zaman 
geçireceğiniz bir haftadasınız.
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )
Bekar olanlar için ise yeni ilişkiler yolda ama sizler kararsızsınız, iki kişi arasında kalıp karar veremeyip ikisinden de olmayın. Venüs Balık burcu hareketine geçti ve aşklar, ilişkiler yeniden canlanmaya başlıyor bu hafta bunu değerlendirin.

7 - TERAZİ
Terazi burçları, yönetici gezegeniniz Venüs Balık burcunda harekete geçti.  Kendinizi daha iyi hissetmek için pek çok alternatif var. Ortak paylaşımlar, yeni kazanç kapıları, yeni işler ve ilişkiler devrede olacak bu hafta. Hasta ziyaretleri ve arkadaş çevrenizdeki konularda yine gündeminizde olacak.
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )
Ay sizin burcunuzda başlıyoruz haftaya ve sizler için ev ve aile içi olaylar önemli… Büyüklerinizle birlikte geçireceğiniz zaman önemli ve ev değişikliği için de uygun bir sürece girdiniz! Venüs dekorasyon ve estetik işleri için artık 
izin veriyor sizlere, kolay gelsin.

8 - AKREP
Akrep burçları, aşkta en şanslı sizlersiniz bu hafta…  Aşk ve ilişkiler haneniz canlanıyor, var olan birlikteliğiniz ciddiyet ve anlam kazanırken, evlenme teklifi almanız an meselesi… Yalnız olan Akrepler için ise birden fazla seçenek var. Mutlaka birisine karar verecekler, aradıklarını bulacaklar.
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )
Ay Terazi burcunda başlıyoruz haftaya, maddi ataklar kapınızı çalarken yeni bir hobiye başlamak için uygun süreçtesiniz. Aklınızda olan spor, eğlence, kulüp, etkinlik fikirlerini artık hayata geçirmelisiniz. Bu dönemde tanışacağınız kişiler hayatınız için kilit rol oynayabilirler evinizde huzuru bulacaksınız. 
Eğlenceli ve hareketli bir haftaya hazırlıklı olun.

9 - YAY
Yay burçları, Ay Terazi burcunda başlıyoruz dolayısıyla sizler için bu hafta en çok arkadaşlıklar ve sosyal konular ön planda olacak. Daha fazla harcama yapmak içinse önce kazanmak gerekecek. Bu dönem sizlerin iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi düzenlerken, günlük yaşantınızı yoluna koyuyor olacak, alacağınız kararlarda net ve mantıklı olacaksınız. Bu da işinizi rahat ilerletmeniz için fayda sağlayacak.
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )
Eski bir iş arkadaşınızla yeniden çalışma ortamınız birleşebilir. Eski bir proje önünüze gelebilir. Farklı ve beklenmedik olayların yaşanacağı değişik bir hafta. 
İletişiminiz ise kuvvetli akıyor.

10 - OĞLAK
Oğlak burçları, Ay Terazi burcunda başlıyoruz haftaya, organize olmak, disiplinli olmak, başlattığınız işleri dikkatlice ele almak ve sorumluluklar tavan yapmış olabilir. Yeni kararlar almak ve uygulamak için sizlere güzel fırsatlar sunacak bu hafta. Bunun haricinde aşk hayatınızda bu hafta dikkat çekici. Ay’ın aldığı açılar sizlerin aşk hayatını yeni baştan yazmanıza neden olacak, gittiğiniz etkinliklerde keyif alacaksınız, yeni insanlar tanıma ve yeni hobiler edinme durumunuz var.
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )
Eski bir aşk yeniden gündeme gelebilir, belki bir karşılaşma ve eski defterlerin açılması söz konusu. Hafta sonuna doğru harcamalarınıza dikkat etmeli ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Günlük temponuz bu hafta yükseliyor.

11 - KOVA
Kova burçları, yalnızlık veya yalnız kalma isteğiniz bu hafta artabilir. Sosyallikten hoşlanan Kovalar kendilerini bu hafta izole etmek isteyebilirler, herkesten kaçıp uzaklaşmak, bir süre ortalarda görünmemek, kimsenin bilmediği yerlere gitmek isteyebilirler. 
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )
Özgürlüğe düşkünlüğünüz bu hafta artarken, kardeşlerinizle ve yakın çevrenizdeki insanlarla yeniden bağ kurabilmeniz mümkün görünüyor. Bazı konulara açıklık getirip, anlaşılmayan noktaları yeniden gözden geçireceksiniz. Aşk hayatınız için ise kısa bir seyahate ihtiyacınız var. Bunu tek başınıza yaşamanız gerekecek. 
Bazen küçük ayrılıklar büyük özlemlere dönüşebilir.

12 - BALIK
Balık burçları, Ay Terazi burcunda başlıyoruz haftaya, yeni bir hayalin peşinden gitmek, arkadaşlarınızla kaynaşmak ve kendinizi dışarı atmak istiyorsunuz. Havalar ısınmaya başlarken, miskinliğinizi atmak ve dolaşmak sizlere iyi gelebilir. Venüs hafta sonunda sizin burcunuza geçiş yapıyor. Venüs gezegeni Balık burcunu sever ve bu burçta rahat hareket eder ayrıca yücelir.
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat )
Dilediklerinize aklınızdan geçenlere dikkat edin. Gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek, özellikle de kendinizi ifade edememekten yakınan Balıklar için güzel bir hafta kendinizi anlatabilmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. İletişiminiz düzelirken, yazı yazmak, konuşmak, kitap okumak, pazarlama, reklam ve tanıtım konularınız bu hafta iyiye gidecek. Araştırma ve öğrenme haftası sizler için. 
Aşk için ise son çağrı. Bu haftayı mutlaka değerlendirmelisiniz.

Kaynak : Buseterim.com.tr
Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat ) Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Şubat ) Reviewed by Modarops on Şubat 05, 2018 Rating: 5