YAYIN AKIŞI

[10]

2018 Trend Saç Kesimleri

Sizler için yılın trend 4 saç kesimini derledik. Hem cesur bir stil arayanlar hem de büyük bir değişikliğe hazır olmayanlara göre farklı modeller bu listede yer alıyor...
 2018 Trend Saç Kesimleri
1 - Kat Kat Saçlar
Geçtiğimiz yıllarda bir hayli popüler olan, lob kesim dediğimiz omzun hemen üstünde biten saç kesimi bu sene daha hareketli bir görünümle karşımıza çıkıyor. Düz bir lob kesim yerin farklı katlar atılarak hareketli bir kesimini tercih edin. 
 2018 Trend Saç Kesimleri
Yandan kullanacağınız uzun bir perçem yüzünüzü daha yumuşak hatlı gösterecektik. Şekillendirmek için ise ister saçınızı öne atarak kurutun, ister orta kalınlıkta bir maşa ile saçlarınıza doğal dalgalar verin.

2 - Asimetrik Küt Saç
Bu yıl klasik küt saçlara da daha farklı küçük bir dokunuş geliyor. Önden daha uzun duran asimetrik kesimler daha kısa saç isteyenlerin tercih edebileceği bir model olabilir.
 2018 Trend Saç Kesimleri
Dümdüz ve parlak bir görünüm için elektriklenmeye önleyici bir bakım ürünü sürerek önce saçınızı kurutun. Ardından düzleştirici ve hafif formüllü bir saç spreyi ile istediğiniz parlaklığa ve düzlüğe ulaşın.

3 - Rapunzel
Uzun saçlarından asla vazgeçmeyenler hiç üzülmesin, saçlarınızı kestirmenize hiç gerek yok! Bu sezon dümdüz, ortadan ayrılmış saçlar da trend saç modelleri arasında yer alıyor.
 2018 Trend Saç Kesimleri
Bu boydaki bir saç yüzünüz aşağıya doğru çekeceği için yuvarlak veya kare yüz şekline sahip olanlar tercih edebilir.

4 - Dalgalı Küt Saç
Düz kesim küt saç kesiminizde perçem illüzyonu yaratmak isterseniz saçınızı yandan derin bir ayrımla diğer yöne atın.  Saçlarınızı çapraz tutamlar halinde alarak maşayla dalgalandırın.
 2018 Trend Saç Kesimleri
Modeli parlak ve canlı göstermek için saçınızı parlak gösterecek bir saç sabitleme spreyi kullanın...
2018 Trend Saç Kesimleri  2018 Trend Saç Kesimleri Reviewed by Modarops on Şubat 08, 2018 Rating: 5