YAYIN AKIŞI

[10]

Yılın Beklenen Kapağı : Vanity Fair

Vanity Fair dergisinin her yıl merakla beklenen Hollywood sayısı yayımlandı. 12 ünlü ismin yer aldığı kapakta yılın yükselen yıldızlarının yanı sıra Hollywood’un ikonik oyuncuları da var.
Yılın Beklenen Kapağı : Vanity Fair
Vanity Fair dergisi bu yıl yine çok konuşulan bir kapağa imza attı. Kapakta bu yılın yükselen yıldızları Zendaya, Gal Gadot ve Claire Foy dikkat çekerken, “Big Little Lies” dizisiyle çok konuşulan Nicole Kidman ve Reese Witherspoon, Altın Küre törenindeki konuşmasıyla övgüleri toplayan Oprah Winfrey yer alıyor.

Geçtiğimiz yıl geleneğini bozarak kapağını sadece kadın oyunculara yer veren dergi, bu yıl yeniden erkek oyuncularla çekimi gerçekleştirdi. Kapakta Tom Hanks, Harrison Ford, Robert De Niro, Michael B. Jordan gibi yılın öne çıkan aktörleri yer alıyor.

Annie Leibovitz’in gerçekleştirdiği çekimlerin stilistliğini Jessica Diehl üstlendi.

Kamera arkasında yayınlanan fotoğraflarda bir photoshop hatasıyla Oprah Winfrey’nin 3 elli çıkması okuyucuların gözünden kaçmadı. Vanity Fair ise Twitter hesabından “Söz konusu Oprah olunca, her şeye 2 elle yetişmesini nasıl beklersiniz” cevabını verdi...
Yılın Beklenen Kapağı : Vanity Fair Yılın Beklenen Kapağı : Vanity Fair Reviewed by Modarops on Ocak 27, 2018 Rating: 5