YAYIN AKIŞI

[10]

Versace Ailesinde Dizi Krizi

Gianni Versace cinayetinin konu olacağı “American Crime Story” dizisinin yeni sezonu çok yakında başlıyor. Merakla beklenen dizi Versace ailesi tarafından eleştiriliyor...
Versace Ailesinde Dizi Krizi
Donatella Versace’nin ağabeyi Gianni Versace’nin 1997’de Miami’deki evinde öldürülmesini konu alan “American Crime Story”  17 Ocak’ta başlıyor.

Dizi başlamadan önce Versace ve dizi yapımcıları arasındaki tartışma her geçen gün büyüyor.

İlk olarak Versace ailesinden gelen açıklama, “Ailemiz bu dizinin yapımına ne izin vermiştir ne de yapım sürecinde bir katkısı olmuştur. Gerçekleri yansıtmayan kurmaca bir dizi olarak kabul edilmelidir” ifadelerine yer verdi.

Dizinin yapımcısı Ryan Murphy ise yeni serinin Maureen Orth’un kitabına dayandırılarak çekildiğini belirtti. Bu açıklamanın üzerine Versace, Maureen Orth’un kitabının tamamen dedikodu ve söylentilerden ibaret olduğunu, yazarın Gianni Versace ve ailesi hakkında gerçek bilgilere sahip olmadığını ifade etti. Versace yaptığı son açıklamada artık daha fazla dizi hakkında yorum yapmayacağını da sözlerine ekledi.

Öte yandan Ryan Murphy, Altın Küre gecesi Donatella Versace’nin dizide kendisini canlandıran Penelope Cruz’a çiçek gönderdiğini söyledi...

Kaynak : Buseterim.com.tr
Versace Ailesinde Dizi Krizi Versace Ailesinde Dizi Krizi Reviewed by Modarops on Ocak 10, 2018 Rating: 5