YAYIN AKIŞI

[10]

İdeal Gardırop Nasıl Oluşturulur?

Elinizi attığınız da tereddüt etmeden üzerinize giyebileceğiniz parçalarının bulunduğu, sizi her durumda kurtaracak her yere giderken bir kombin oluşturabileceğiniz, standart temel parçaların bir arada bulunduğu ideal gardırop nasıl oluşturulur...
İdeal Gardırop Nasıl Oluşturulur?
Yazımızda gardırop alışverişi yapacakları ve stilini yenileyecekleri ilgilendirecek püf noktalarından bahsedeceğiz.

Renklerle Başlayın
Öncelikle giyebileceğiniz renkleri belirleyin. Tek başına siyah ya da tek başına rengarenk bir gardırop oluşturmaktan kaçının. Unutmayın renklere her zaman ihtiyaç vardır.
İdeal Gardırop Nasıl Oluşturulur?
Elbette siyah düz basit parçalar edineceğiz, fakat bazen renklere de ihtiyaç duyabilirsiniz. İlk olarak giyebileceğiniz renkleri belirleyerek işe başlayın. Kırmızılar, sarılar yeşiller.. Siyah ve beyaz kıyafetlerin dışında gardırobunuzda bu tarz renkli parçaları da bulundurmayı unutmayın Bunlar kurtarıcı durumda olacaklar..

Fiziğinizi Tanıyın
Alışveriş yapmadan önce bilmeniz gereken en temel şey de fiziğinize uygun parçalar bulabilmek. Bunun için öncelikle fiziğinizi tanımamız gerekiyor.
İdeal Gardırop Nasıl Oluşturulur?
En çok beğendiğiniz noktayı ön plana çıkartarak daha az beğendiğiniz noktaları geri plana atabilirsiniz. Örneğin göbek çevrenizdeki fazlalıklardan şikayetçiyseniz dar badi tarzı kıyafetlerden kaçınarak bel bölgesi biraz daha dökümlü kazakları salaş parçaları tercih edebilirsiniz. Veya omuzlarınızı çok beğeniyorsanız onları daha da ortaya çıkartmak için omuzu açık üstlerden, büstiyerlerden faydalanabilirsiniz.

Sıra Geldi Ayakkabı Ve Çantalara
Ayakkabı ve çanta bir gardırobun olmazsa olmaz temel parçalarından. İlk olarak Sizi her ortamda şık gösterecek standart bir ayakkabı alarak işe başlayayın.
İdeal Gardırop Nasıl Oluşturulur?
Bu tarz ayakkabılar oldukça kurtarıcı olabiliyor topuk boyunu istediğiniz gibi belirleyin fakat hem yüksek hem alçak hem de orta topukta ayakkabılarınızın olması sizin ne giyeceğim derdinden kurtaracaktır. Çanta olarak çok fazla çanta koleksiyonu yapmak ve ürün almak istemiyorsanız tercihinizi temel renklerden yana kullanın. Böylece bütün kombinlerinize uydurabilirsiniz...

Kaynak : Patırtı - BLOG
İdeal Gardırop Nasıl Oluşturulur? İdeal Gardırop Nasıl Oluşturulur? Reviewed by Modarops on Ocak 21, 2018 Rating: 5