YAYIN AKIŞI

[10]

Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak )

Haftaya Pazartesi sabah erken saatlerde Balık burcuyla başlıyoruz...
Sonrasında ise Ay Koç burcuna geçiyor ve enerjimiz yükselmeye başlıyor...

1 - KOÇ

Sevgili Koçlar, haftaya enerjisi düşük başladık, yorgun ve bitkin düşmüş olabilirsiniz, yaşama sevincimiz azalmış olabilir. Motivasyonumuzu tekrardan toplamak ve yola devam etmek için hafta ortasını beklemek daha faydalı olacaktır. Bu hafta Ay Balık burcunda giriyoruz sonrasında sizin burcunuza geçecek ve sizi silkeleyip yapmanız gerekenlerle ilgili sizi zorlayacak.
Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak )
İletişim problemlerine karşı sinirlerinizi zorlamamalı ve istikrarlı kalmalısınız. Hafta sonunda aşk hayatınız canlanıyor, sevdiklerinizle birlikte yeni planlar içerisine girebilirsiniz. Maddi alanda yeni projeler iş başında olacak, daha sakin ve yapıcı olabileceksiniz.

2 - BOĞA

Sevgili Boğalar, gelgitli ruh haline büründüğünüz bir hafta, pek çok konuda hem yanıldığınızı hem de doğru karar aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Aklınız dağınık başlıyorsunuz haftaya. Hafta ortası yalnız kalmak ve planlarınıza dalmak isteyebilirsiniz.
Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak )
Bazı konularda orta noktayı bulmak, iletişimi hızlandırmak faydalı olabilir. Sevdiğiniz kişi size destek olacak, onun yardımını hissedeceksiniz. Hafta sonunda Ay sizin burcunuzda ilerleyecek, konsantrasyon gereken konulara odaklanabileceksiniz, kendinizi işinize gücünüze vererek daha ne kadar verimli olabilirim sorusunu soracaksınız. Yemek yapmak, müzik dinlemek, açık havada dolaşmak, bitkilerle, doğayla iç içe olmak size iyi gelecek.

3 - İKİZLER

Sevgili İkizler, geçmişe takıntılı ve kuruntulu başlayabilirsiniz haftaya, sosyal faaliyetler içerisinde kaybolmuşluk hissine kapılabilirsiniz. Biraz zaman tanıyın kendinize, çok yönlü oluşunuz güzel fakat her yöne dağılmak ve net olamamak sizi yıpratıyor. Tek bir konuya odaklanmaya çalışın. İş ise bu işe konsantre olun, ev ise evinize.
Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak )
Sevdiğiniz kişi kendi kalıplarında yaşamaya devam ediyor, onu yolundan alı koymak yanlış bir seçim olur, tam tersi yaptıklarını desteklemelisiniz. Hafta sonunda Ay Boğa burcuna geçiş yapacak, hastane ziyaretleri, yardım kurumları, ilgilenilmesi gereken kişiler sizleri bekliyor. Bu arada meditasyon ve yoga tarzı şeylere ilgi duyabilir, rahatlamak amaçlı bunları deneyebilirsiniz.

4 - YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, iş konularına odaklanmak gereken bir hafta, yoğun ve tempolu olacaksınız. Toplantılar, konuşmalar, yazışmalar ardı ardına gelecek. Yaratıcı ve keyifli olmaya gayret etmelisiniz. Hayat devam ediyor, çalışmak ve üretmek için pek çok nedeniniz var. Bu arada sevdikleriniz yanınızda olacaklar, iletişiminiz soğuk ve mesafeli olsa da birbirinizi aslında anlıyorsunuz.
Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak )
Suyuna göre şerbet vereceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Hafta sonunda sosyalleşmek ve biraz uzaklaşmak iyi gelecek. Popülariteniz artıyor, arkadaş grupları içerisinde aranılan biri haline geldiniz bile.

5 - ASLAN

Sevgili Aslanlar, gizli olana merak saracağınız bir hafta, araştırmacı yanınız devreye giriyor. Ay Balık burcunda başladık haftaya, manevi temalar ön planda, sizler için ortaklaşa işler devrede olacak hafta boyunca, içe çalışan bir enerjiniz var bu hafta, bu enerjiyi doğru yöne yönlendirmek ve yaratıcılığınızı arttırmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz.
Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak )
Ödemeler artmış olabilir, hesapsız yapılan alış verişler, ertelenen faturalar önünüze serilebilir. Hafta sonunda Ay Boğa burcuna geçmiş olacak, kendinizi toparlayacak ve herkesin gözü önünde olacaksınız. Yaptığınız işler ses getirecek. Sevdiğiniz kişi sıra dışı sürprizlerle sizi şaşırtmaya devam ediyor.

6 - BAŞAK

Sevgili Başaklar, yeni kararlarla başlıyorsunuz haftaya, hayal kırıklığı yaşadığınız konularda bir silkelenme ve yenilenme haftası sizler için. İlişkilerinizde yanlış kişilere kapılma ihtimaliniz yüksek, detaycı yönünüz fazlasıyla devrede olduğu için büyük resmi kaçırabiliyorsunuz bazen.
Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak )
Haftaya Ay Balık burcunda başlıyoruz, sevdiklerinize zaman ayırmak istiyorsunuz, işten ve koşturmacalardan fırsatınız olmuyor, hafta ortası ve sonunda kendinizi daha iyi hissedebilecek, ortaklaşa işler ve seyahatler konusunda yapmanız gerekenleri yapabileceksiniz. Yeni bir eğitime başlamak isteyenler için güzel bir süreç.

7 - TERAZİ
Sevgili Teraziler, yoğun bir hafta başlıyor sizler için, her türlü trafiğiniz akışkan ve iletişime dayalı… Haftaya çalışma ortamınız, günlük rutinleriniz, çalıştığınız yerdeki koşuşturmalarınızla başlıyorsunuz. Kardeşlerden yana destekler var, bazı Teraziler için sağlık konusu da ön planda olacak, doktor kontrolleri, ilaç kullanımları, bu konularda değişimler söz konusu…
Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak )
Genel olarak manevi yönünüz ağır basıyor, her konuda vicdanen rahatsınız, ben bunu hak ediyorum zaten veya tam tersi hak etmedim çünkü doğru yapmıştım gibi içsel konuşmalarınız mevcut. Sonuç itibariyle kendinizle barışıksınız. Aşk hayatınızda ise bir takım engeller ve sorunlar olabilir veya sorun olarak gördüğünüz şey tekrar önünüze çıkabilir, iletişim yeteneğinizi kullanarak bunu aşabilirsiniz.

8 - AKREP
Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, abartılara açık bir haftadasınız, gerek özel yaşamınızda, gerekse iş ve sosyal hayatınızda bir takım bereketli gelişmeler var. Aktivite ve hobilerinize zaman ayırabileceğiniz, aşk hayatınızda da kadersel bir takım şanslar yakalayabileceğiniz bir hafta.
Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak )
Fakat başında da dediğim gibi abartmamaya, yaşadıklarınızı belli bir kalıpta tutmaya özen göstermelisiniz. Bu hafta ikili ilişkileriniz güçlenecek, yalnız olan Akrepler için şanslar ve fırsatlar doğacak… İstediğiniz, tam da kafanızda kurduğunuz hayal ettiğiniz kişi hayatınıza girebilir.

9 - YAY
Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, ev ve aile konularınız ön plana çıkarken bu alanda hassas olduğunuzu gözlemliyorum. Biraz gerilimli ve stresli belki bir kırgınlık veya hastalık geçirmiş olabilirsiniz. Veya bazı Yaylar evlerinde değişiklik yapmak isteyebilirler, haftanın başında ev, emlak, arsa gibi konularda girişimlerde bulunmak isteyebilirler.
Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak )
Hafta ortasına doğru daha canlı, girişken ve iyimser enerjiler devreye giriyor. Sevdiğiniz kişiyle iletişim probleminizi çözebilirseniz her şey daha da iyi olacak sizler için. Bu hafta Ay sizi günlük rutinlerinizle baş başa bırakıyor, belki de bu alanda bir düzenleme ve değiş tokuş yapma vakti gelmiş olabilir. Sağlık konularında hassasınız hala sevgili Yaylar.

10 - OĞLAK
Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, yeni bir haftaya başlarken pazarlama halkla ilişkiler, iletişim, medya konularında atak davranmaya çalışmanız sizi daha iyi yerlere çekiyor. Kardeşlerinizden, yanınızda olan kişilerden güzel destek ve dostane yardımlar olabilir bu evrede. Hafta ortasına doğru aile içi konular, eş, çocuklar, ev düzeni öne çıkıyor.
Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak )
Bu hafta her türlü spekülatif, risk içeren borsa, kumar, şans oyunlarından uzak durmanızı fakat yeni aşklara yelken açmanızı tavsiye ediyorum. Enerjinizi bu yönde kullanmak daha sağlıklı olacaktır. Her gün gördüğünüz birileri hayatınıza anlam katabilir ve bakış açınız değişebilir. Genel olarak ketum ve ser verip sır vermeyen yapınızı değiştireceksiniz bu hafta. 

11 - KOVA
Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, haftaya parasal konularda yoğunlaşarak, işleriniz, maddi değerlerinizle ilgili kaynaklarınıza yönelerek başlıyorsunuz. Bir yandan kazanırken, bir yandan harcamak zorunda olmak ve birikim yapamamak canınızı sıkıyor olabilir. Hafta ortasında iletişim becerilerinizi kullanarak daha aktif ve girişken olmaya çalışabilirsiniz. Akıllı ve hümanist yönünüz devreye giriyor, yeni olanı denemek isteyebilirsiniz.
Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak )
Sizler her zaman farklılıkların insanı olarak, özünüzü değiştirmeden, düşünce kalıplarınızı değiştirebilensiniz. Bu hafta, ailevi konular öne çıkıyor. Belki babanızla ilgili bir gelişme yaşanabilir, yeni bir şeye başlangıç yapabilir veya ev alma girişimleriniz olabilir. Aynı hanede bir takım pürüzler çıksa da yoğunluk ve koşturma sizleri ailevi olarak etkileyecektir.

12 - BALIK
Sevgili Balıklar ve yükselen burcu balık olanlar, istekleriniz oldu fakat olurken sabrınız taştı. Ancak sevinemediniz bile…. Ama olsun kendinize yönelmek, biraz da kendinizle ilgilenmek size iyi gelecek ve toparlayacaksınız. Kişisel anlamda fikirleriniz değişiyor ve hayata başka açıdan bakmayı öğreniyorsunuz.
Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak )
Hafta ortası para konularında girişimleriniz dikkat çekerken yeni gelişmeler ve haberler geliyor sizlere, özellikle kardeşlerinizle ilgili veya yakın akraba, çevrenizle ilgili gelişmelerin yaşandığına tanıklık edeceksiniz. Bu zaman diliminde eski bazı konuların da ortaya çıkmaması kaçınılmaz elbette. Aşk konularında ise hafif pürüzlere karşı tedbirli olmalısınız...

Kaynak : Buseterim.com.tr
Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak ) Haftalık Burç Yorumları ( 22-28 Ocak ) Reviewed by Modarops on Ocak 22, 2018 Rating: 5