YAYIN AKIŞI

[10]

2018'de Burçları Neler Bekliyor

2018'e gün sayarken Astrolog yazarımız Dolunay Karaca, yeni yılda burçları nelerin beklediğini yazdı...
2018'de Burçları Neler Bekliyor
1 - KOÇ
Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, yeni yıla kendinizi göstermek, liderlik yeteneklerinizi göstermek, iş konularında atılgan olmak ve ideallerinizi gerçekleştirmek için coşku ve heyecanla karşılıyorsunuz. Bu yıl da her yıl olduğu gibi para ve iş konuları sizler için önem taşıyor...
2018'de Burçları Neler Bekliyor
Jüpiter’in Akrep burcunda olması sonrasında yılın ikinci yarısında Yay burcuna geçmesi sizleri ödemeler konusunda ferahlatacak. Seyahatleriniz artıyor bu yıl; ayrıca yıl boyunca ev almak, ev satmak, emlak, arsa gibi konulardan yana şansınız olacak… Aşk adına kıskançlıklardan uzak durmalı, sınırları zorlamamalısınız. Güzel giden bir ilişkiniz varsa şayet onu bir adım ileriye taşımalısınız. Satürn bu yıl Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Kariyer hedeflerinizde daha disiplinli ve azimli bir Koç burcu karşımıza çıkacak. Acele karar vermeyecek, ilk defa şartları kontrol altında tutarak ilerlemek isteyeceksiniz. Güzel bir yıl olsun sizler için, sevgiyle kalın.

2 - BOĞA
Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, bakış açınızı değiştirmek isteyecek, olan olaylar karşısında tutumlarınızda dönüşüm yaratacaksınız. Seyahatler, eğitim alanı, yurtdışı bağlantılarınızın arttığı bir yıl olacak. Pek çok Boğa bu yıl iş değiştirmeyi düşünecekler veya yaptıkları işte farklı bir yol çizmek, önceden denenmemiş olana yönelmek isteyecekler.
2018'de Burçları Neler Bekliyor
Aşk konusunda ise en şanslı burç Boğalar sizlersiniz! Jüpiter’in Akrep burcunda olmasıyla birlikte bir yıl boyunca evlilik, nişan, söz gibi ikili ilişkiler adına mutlu anılar biriktiriyorsunuz. Bu konularda cesaret ve atılımlar yapıyorsunuz. Yakın çevre ilişkilerinizin de yükseldiği bir yıl. İletişim, tanıtım ve reklam gibi konularda kendi tecrübelerinizi başkalarıyla paylaşıp çok daha verimli bir yıla imza atıyorsunuz. Tutulmalar yine Aslan- Kova hattında olacak. Sosyal hayat ve kişisel hayatınız arasında kalmanıza kariyer ve aile konularında bir takım ikilem problemleri yaşamanız olasıdır. Kadersel olarak bazı değişikliklere direnmemeniz gerekiyor. Uranüs Haziran ayında sizin burcunuza geçiş yapıyor ve 7 yıl sizlerle birlikte olacak. Şaşırtıcı ve farklılık katacak bir süreç olacak. Güzel bir yıl olsun sizler için, sevgiyle kalın…

3 - İKİZLER
Sevgili İkizler ve yükselen burcun İkizler olanlar, ortaklık alanında başarılı olacağınız bir yıl bu yıl hem bu konuda dönüşüm geçirecek hem de disipline olacaksınız. Bu yıl krizler arasından fırsatları yakalayacağınız bir yıl sizler için! Özellikle duygusal konularda bu yıl sizler daha olgunlaşmış ve duygusalsınız.
2018'de Burçları Neler Bekliyor
Pek çok İkizler bu yıl partnerlerine daha ilgili, daha şefkatli ve anlayışlı davranacak ve kazanacak! Satürn’ün evlilik hanenizden çıkması ile artık önünüzdeki engeller kalkıyor. Yapamadığınız, yürütemediğiniz ilişkiler rahatlıyor sanki o olanda nefes alıp hızla ilerleme sağlıyorsunuz. Bu yılın bir diğer şanslı burcu sizlersiniz aşk konusunda! Maddi anlamda ise para konularında pek çok fırsatla karşılaşacaksınız. Kazanmaya heveslisiniz, bu hevesiniz kursağınız da kalmayacak. Sağlık konularına değinmek gerekirse o alanda biraz temkinli olmanızı tavsiye ediyorum sizlere.
Güzel bir yıl olsun, sevgiyle kalın…

4 - YENGEÇ
Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, bu yıl artık hayır demesini öğreniyorsunuz! Haritanıza baktığımda ilk dikkatimi çeken şey Ay Satürn karşıtlığı oldu. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da hem zorlu hem de içerisinde güzellikler barındıran bir yıl olacak ve sizler daha da güçlenerek devam edeceksiniz. İlişkiler hanenizde bulunan Satürn, bu alanda daha disiplinli ve sorumluluk alarak ilerlemenize neden olacak. Sizi siz yapan özellikler bu sene daha çok öne çıkıyor.
2018'de Burçları Neler Bekliyor
Fakat duygusallığınız ve hassasiyetiniz biraz daha arka planda çalışacak. Bazı konularda dimdik ayakta duracak ve daha temkinli davranacaksınız. Aslan- Kova hattındaki tutulmalar, iş ve para konularında kendi ayaklarınızın üstünde durmanızı tavsiye ediyor! Kendi becerilerinizi ve aklınızı kullanarak çok daha başarılı olabileceğiniz bir yıl sizleri bekliyor. Jüpiter’in Akrep’te olması ise çocuk bekleyen Yengeçlerin yüzünü güldürürken, bekar olanlar için yeni aşklar, flörtler getiriyor… Fakat uzaklara değil, yakın çevrenize bakmanızı tavsiye ediyorum. Bu sefer zor olanı değil de size değer vereni tercih ederseniz aşkta çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Güzel bir yıl olsun, sevgiyle kalın….

5 - ASLAN
Sevgili Aslanlar ve yükselen burcun Aslan olanlar,2018 kadersel etkilerin devam ettiği bir yıl olacak. Geçen sene başlayan etkiler bu yıl daha baskın bir şekilde ortaya çıkacaklar fakat bu sizlerin yararına olacak. Kendinizi ortaya koyacağınız, yeni adımlar atacağınız, atılımlar yapacağınız bir yıl sizleri bekliyor. Kişisel özellikleriniz öne çıkarken, kazandıklarınızı yatırıma dönüştürebilir, yeni maddi atılımlarda bulunabilirsiniz. 
2018'de Burçları Neler Bekliyor
Bu sene aldığınız kurslar, dersler, eğitimler hepsi bir bir, daha sonraki yıllarda sizlere yarar sağlayacaklar. Ne kadar alabiliyorsanız, ne kadar becerebiliyorsanız, hepsine tamam deyin, denemekten sakınmayın, adım atmak ve cesaret sizin işiniz unutmayın. Her zamanki Aslan enerjisi ve egosu biraz daha insanları etkiliyor bu yıl! Bu konuda kim dost kim düşman anlamak aslında daha da kolay bir hal alıyor. Satürn’ün Oğlak burcunda ilerlemesi gündelik hayatınıza bir düzen getirmeniz gerektiğini vurgularken, sağlık ve beslenme konularında disipline olmanız şart! Düzenli sporu hayatınıza katmalı ve beslenmenize dikkat etmelisiniz. Evcil hayvan edinmek, yeni sorumluluklar almak için de uygun bir yıl. Aşk konusunda olumlu yönden hareketli bir yıl olacak. Pek çok sosyal organizasyon sizleri bekliyor. Güzel bir sene olsun, sevgiyle kalın…

6 - BAŞAK
Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, seviyor seviliyorsunuz, bu yıl bunu daha fazla hissedebileceksiniz özellikle ev ve aile konularında kendinizi iyi ifade edebilecek ve sizleri saran enerjiyle mutlu olacaksınız. Tabii ki bu yıl içerisinde de bazı zorlu koşullar var, tabi ki engeller kısıtlanmalar var.
2018'de Burçları Neler Bekliyor
Ama sizler bu sefer şöyle bir taktik deneyeceksiniz: Ketum olacak, “Söyleme sırrını dostuna, söyler dostunun dostuna” mantığını kafanızda oturtacaksınız. Sadece kendi fikir ve projelerinizle insanlardan onay almanız gerekmeden ilerlemeyi öğreneceksiniz. Evet Satürn Oğlak burcunda, Jüpiter Akrep burcunda tutulmalar ise 5 te 4’ü yine Aslan ve Kova burcunda gerçekleşiyor. Bu durumda kardeşlerden yana şans ve fırsatlar yakalayacak, ticari konularda atılım yapacak, iletişiminizde daha akıcı olacaksınız! Her şeyi herkesle paylaşmayacak ve kendi içinizde saklamasını öğreneceksiniz. Eskilere veda edecek ve bırakmanız gerekenleri bırakacaksınız. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürdüğünüz bir yıl olsun, sevgiyle kalın…

7 - TERAZİ
Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, arkadaşlık ve sosyal hayatınızda şanslı olacağınız bir yıl. Para konusunda da geçen yıl başlayan olumlu rüzgarlar, bu yıl da devam edecek. Evinizi dekore etmek, estetik, tasarım, moda giyim gibi konularda başarı şansınız oldukça iyi.Ailevi konularda adımlar atacağınız bir sene sizleri bekliyor sevgili Teraziler, bazı değişimler ve düzeltmeler yaparak aile konularında iyiye gidecek olan etkilere sahipsiniz.
2018'de Burçları Neler Bekliyor
Denge konusunda bazen yanılmalar olabilir, çok fazla göz önünde olacağınız bir sene bu da bazı kişiler tarafından manipüle edilmek istenebilir. Başarılarınız artıyor ve aşk konularında da bekar olanlar iş yaptıkları kişilerle yakın diyaloglara çekilebiliyor. Başarı beraberinde aşkı da yanında getirecek. Zorluk çektiğiniz konuların başında aile büyükleriniz ve onların sorumlulukları yer alıyor. Bazı engellemeler ve kısıtlanmalara maruz kalabilir, iyiyle kötüyü mutlulukla mutsuzluğu aynı anda yaşamayı öğrenmek sizlerde gerilim ve ikilem yaratabilir. Bu sene teke tek arkadaşlıklardan çok grup aktivitelerine yoğunluk vermeli, sosyal projelerde yer almalısınız. 
Güzel bir yıl olsun, sevgiyle kalın…

8 - AKREP
Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, evet geldik yılın en şanslı burcuna sizlere! 2018 sizlere güzellikler getiriyor, şans getiriyor ve yüzünüzü güldürüyor sevgili Akrepler. Beklediğiniz her ne varsa sahip olmak için bu yıldan daha iyi bir yıl olamaz. Tabii ki her kolaylığın yanında zorluklarda yok değil. Hayat böyle bir denge ama şansınız gerçekten açık olacak! Şansı en çok yakalayacağınız alanlar, maddi değerler, aşk ve ilişkiler, iş ve kariyer haneniz olacak.
2018'de Burçları Neler Bekliyor
akın çevre ilişkilerine değer verdiğiniz bu yıl iletişimde olmak, insanlarla bir şeyler paylaşmak ve farkındalık kapasiteniz yüksek olacak. Çok fazla evde olmak istemeyecek, hayatınıza yeni insanlar ve seyahatler katacaksınız. Yeni bir hobiye başlamak, ilginç bir konuda eğitim almak da listenize dahil bu sene. Uranüs de bu sene yer değiştiriyor ve sizlerin karşıt burcu Boğaya yerleşiyor. 7 yıl sürecek olan bu etki bir çoklarınız için sürprizlerle dolu birlikteliklere hiç olmaz dediğiniz kişilere ve olaylara ilgi duymanıza neden olacak. İlişkilerde iniş çıkışlar yaşatacak.
Güzel bir yıl olsun sizler için, sevgiyle kalın…

9 - YAY
Sevgili Yaylar ve yükselen burcun Yay olanlar, evet bu yıl Satürn artık size baskı yapmıyor. Bir şeyleri dayatmıyor ve sizleri yormuyor. Kutlanması gereken bir yıl sizler için neşeniz ve keyfiniz yerine geliyor. Sevgili Yaylar, bazılarınız sudan çıkmış balık gibi hissedebilir ilk zamanlar ama sonrasında işlerinizde, arkadaşlıklarınızda, ilişkilerinizde çok güzel gelişmelere tanıklık edeceksiniz.
2018'de Burçları Neler Bekliyor
Maddi konularda yeni atılımlar yapmak, daha iyi kazanç sağlamak için kolları sıvayacaksınız. İş ve fırsatlar önünüze çıkarken, rahat ve cıvıl cıvıl Yay enerjisi ile olaylara bakışınız değişecek. Tavırlarınızda aslında geçmiş dönemlerden almış olduğunuz dersler ve hayat sınavları var. Ne kadar iyimserlik konusunda taviz vermeseniz de bu sene yoğurdu üfleyerek yemeyi öğrenmiş bir Yay karşımızda. Keyif aldığınız konuların başında seyahatler ve kitaplar var. Yazı yazmak, medya konularında başarı sağlamak sizler için kolaylaşıyor.  Aşk ve sevgi ise daha rahat ilerleyecek. Pürüzler yaşayacağınız alan ise bazen ödemeleriniz sizi bunaltabilir, yakın çevre ilişkilerinizde de kayıplar elemeler verebilirsiniz.
Güzel bir yıl olsun, sevgiyle kalın…

10 - OĞLAK
Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, kendinizle ilgili yeni kararlar alacak ve bunları büyük bir sorumlulukla yerine getirmek isteyeceksiniz. Her zamankinden çok daha disiplinli, ağır, olgun ve sorumluluklarınız farkında olacaksınız çünkü yönetici gezegeniniz Satürn artık sizin burcunuzda. Bir yandan olmadığınız kadar güçlü ve cesur hissederken, bir yandan da gerçeklerle daha fazla yüzleşeceksiniz.
2018'de Burçları Neler Bekliyor
Maddi problemler yaşayan veya hak ettiğini alamadığını düşünen Oğlaklar, kendi başlarına onay almadan iş yapmaktansa ortaklaşa işlerden gelir elde etmeliler. Sevgi ve ilişkiler için evlilik söz konusu olacak pek çok Oğlak için yalnız olan Oğlaklar, aşkı eskilerden yana arayacak yine bir şans daha vermek isteyecek. Sosyal ortamlarda aranan kişi olacaksınız bu yıl, pek çok etkinlik, davetler ve arkadaşlıklar mevcut. Hobileriniz, keyif aldığınız konular ise değişime uğruyor. Bu yıl bazı şeyler için geç olmadığını fark edip, yol almaya karar vereceksiniz.
Güzel bir yıl olsun, sevgiyle kalın…

11 - KOVA
Sevgili Kovalar ve yükselen burcun Kova olanlar, bu yıl sizler için hala kadersel etkilere sahip, hem de çok daha etkin bir şekilde. Kendi hakkınızda düşündüğünüz her ne varsa değiştirin ve yerine yenilerini koyun. İdealist yapınız, arkadaş canlılığınız devam ediyor fakat bu sefer biraz daha başkalarının haklarına değer vermek şartıyla. Kendinizden çok karşı tarafa vereceğiniz bir yıl aslında bu!
2018'de Burçları Neler Bekliyor
Aslan- Kova aksında gerçekleşen tutulmalar ve ay düğümleri bunun gerekliliğini vurguluyor ve tamamlanmanın ancak bu şekilde olacağını anlatmak istiyor sizlere. İpleri karşı tarafa vermenin tam zamanı sizler için… Bırakın her şeyi sizler düşünmeyin, biraz da karşı taraf düşünsün, o idare etsin, o koordine etsin. Siz izleyin ve akışına bırakın. Bu yıl şanslı olduğunuz konular kariyer ve evlilik konuları olacak. Ciddi adımlar atacak ve kadersel döngülerin içine çekileceksiniz. Zorlandığınız konular ise arkadan çevrilen işler, bazı entrikalar, bazı kişilerin yaptıkları sizleri yorabilir. İyisiyle kötüsüyle bir yıla daha giriyoruz ve kolaylıkların yanında zorluklara da göğüs germek durumundayız. Bu olaylar olduktan sonra ayırt etmek, elemek ve bırakmak için daha duygularınızla davranacaksınız. Yönetici gezegeniniz Uranüs Haziran ayında burç değiştirerek Boğa burcuna giriyor ve 7 sene orada kalıyor. Pek çok Kova aşık olacak bu yıl, gerçekten çarpıcı bir sene sizleri bekliyor.
Güzel bir yıl olsun, sevgiyle kalın…

12 - BALIK
Sevgili Balıklar ve yükselen burcun Balık olanlar, yeni yıla yepyeni hayaller ve ideallerle başlıyorsunuz. gezmek, eğlenmek, yeni yerler keşfetmek istiyorsunuz. Arkadaşlıklar bu yıl sizler için önem taşıyor. Satürn ise Oğlak burcuna geçerek kalıcı arkadaşlıkları hayatına getiriyor. Bazı elemeler yaşansa da, bu alanda ciddi düzenlemelerle devam edeceksiniz. Belki uzun zamandır yapmayı planladığınız ve yapamadığınız bir olgu girecek hayatınıza bu sene.
2018'de Burçları Neler Bekliyor
 Evet, tutulmalar Aslan-Kova aksında gerçekleşiyor. Geçen sene olduğu gibi iç dünyanızı artık dışarıya açma zamanı sizler için, daha çok paylaşmak, daha çok anlatma zamanı! Günlük işlerinize daha fazla sarılma zamanı artık tembellik etmek, yalnızlık sizlere cazip gelmiyor. İnsanlarla bir arada olmalı ve hayallerinizi nasıl gerçeğe dönüştüreceğinizin peşine düşmelisiniz. Çocuklarınızla birlikte daha fazla vakit geçirecek, iş hayatınızı eğlenceye dönüştüreceksiniz. Bu yıl yeni seyahatler ve yer değişikliği de gündeminizde olacak.
Güzel bir yıl olsun, sevgiyle kalın…

Kaynak : Buseterim.com.tr
2018'de Burçları Neler Bekliyor 2018'de Burçları Neler Bekliyor Reviewed by Modarops on Aralık 31, 2017 Rating: 5