YAYIN AKIŞI

[10]

Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni Krem

Kırışıklık karşıtı, anti aging kremler cilt bakımının en çok merak edilen, önemli bir adımıdır. Sizler için aralarında yeni çıkan ürünlerin de olduğu krem listemizi güncelledik...
Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni Krem
Tavsiyelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!..

1 - Vichy Slow Age
Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni Krem
Cilde günlük prebiyotik ihtiyacını veren krem çevresel faktörlerden cildi korur, güneş ışınlarında karşı kalkan görevini üstlenerek leke, kırışıklık ve sıkılık kaybı gibi yaşlanma belirtilerini yavaşlatır. Yine içindeki Vichy termal suyuyla cildi nemlendirir. (130 TL)

2 - Cosmed Revolution Kırışıklık Onarıcı Gece Kremi
Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni Krem
Cildin genç, diri görünümünün geri kazanılmasına ve yeni çizgi oluşumunun önlenmesine de destek oluyor. Susam ve buğday yağlarının özel karışımı ile cilt dokusunun yenilenmesi için gerekli vitamin ve mineral desteğini sağlıyor. (172 TL)

3 - Kiehl’s Powerful Wrinkle Reducing Cream
Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni Krem
Çizgi ve kırışıklık savaşçısı krem içeriğindeki kalsiyum ile kolajen bağların bozulmasına neden olan enzimlerin üretimini azaltıyor. Gözenekleri küçültüyor ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkartıyor. Paraben, silikon ve parfüm içermeyen kremde güneş koruyucu yer alıyor. (215 TL)

4 - Biotherm Skin Best Gündüz Kremi
Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni Krem
Serum kıvamındaki güneş koruyuculu krem, her cilt tipine rahatlıkla oluyor. Günlük hayatın ciltte bıraktığı kötü etkilere karşı bir bariyer oluşturuyor ve cildin genç dokusunu koruyor.  (255 TL)

5 - Lancome Visionnaire Krem
Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni Krem
Hyalüronik asit içeren krem, yaşlanma belirtileri ile savaşıyor. Cilde aydınlık görünüm kazandıran formülüyle tazelik hissi veriyor ve yoğun bir şekilde cilt kuruluğuyla savaşıyor.  (310 TL)

6 - L'Occitane Divine Krem
Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni Krem
Markanın ünlü 'ölmez otlu' kremi içerğindeki E vitamini ile düzenli kullanıldığında cildi canlandırıyor ve yeniden yapılandırıyor. Hafif formülüyle ciltte kolay emiliyor ve yağlanma yapmıyor. (418 TL)

7 - Lierac Premium Voluptuous Cream
Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni KremHyalüronik asit sayesinde yoğunluk, sıkılık, kaybı yaşayan ciltlerde hücre yenilenmesi sağlıyor. Yoğun nem kaybı yaşayan cildi nemlendirirken besleyen ve rahatlatan krem, nadir bulunan ve cildin yenilenmesini sağlayan antioksidan içeren siyah gül, siyah orkide ve siyah gelincik ekstreleri içeriyor. Kırışıklıkları azaltıyor ve gözenekleri küçültüyor.  (545 TL)

8 - Yves Saint Laurent Forever Young Liberator
Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni Krem
Serum ve kremi aynı kavanoz içinde buluşturan formülün içeriğindeki özel Glikanatif maddesi yıpranmış ciltlerde yoğun bakım yapıyor, yeniden yapılandırıyor ve dolgunluk kazandırıyor. Kırışıklık ve inci çizgilerle savaşıyor. (619TL)

9 - Sisley Black Rose Infusion
Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni Krem
İçeriğinde siyah gül, alp gülü, mayıs gülü, hibiskus, padina pavonica, shea ve camelina özleri bulunan krem, güçlü antioksidanlar açısından zengin olup ten renginin solmasına karşı savaş açıyor ve cildi yeniden yapılandırıyor. (683 TL)

10 - Shiseido Total Protective Cream
Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni Krem
Çevresel faktörlere karşı ciltte bir bariyer oluşturan krem, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltıyor ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarıyor. (1.350 TL)

Kaynak : Buseterim.com.tr
Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni Krem Kırışıklık Karşıtı 10 Yeni Krem Reviewed by Modarops on Kasım 28, 2017 Rating: 5