YAYIN AKIŞI

[10]

Tam Yazlık Far Paletleri

Bu yaz rengarenk gözler ön planda! Sizler için bu yazın en trend renklerinden oluşan, yeni çıkan far paletlerini inceledik...
Tam Yazlık Far Paletleri
Sizin favoriniz hangisi?

1 - KİKO ACTİVE FLUO FAR PALETİ
Tam Yazlık Far Paletleri
Mat bir bitirişe sahip 6 parlak renkten oluşan palet,göz kapağında kayan ciltle bütünleşen bir dokuya sahip. Tüm gün yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde tasarlanmasıyla dikkat çekiyor. (64,95 TL)

2 - NARS LOADED FAR PALETİ
Tam Yazlık Far Paletleri
Nars’ın ilkbahar/yaz koleksiyonu için çıkardığı palette on iki kadifemsi far bulunuyor. Bronz, bakır, kahve ve altın renkleri ön planda. Özellikle davet makyajları için tüm yaz elden düşmeyecek bir palet bizden söylemesi! (275 TL)

3 - DOLCE&GABBANA TROPİCAL SPRİNG
Tam Yazlık Far Paletleri
Dolce & Gabbana Tropik Bahar Makyaj koleksiyonu bizi Sicilya'nın güneyine doğru sürüklüyor. Tropik Mercan ve Tropik Pembe olarak iki farklı renk paleti olan koleksiyon sizce de tam yaz renklerini çağrıştırmıyor mu?

4 - ORİFLAME THE ONE EXPRESS FAR PALETİ
Tam Yazlık Far Paletleri
8 renk seçeneğiyle farklı kombinasyonlar sunan, mat ve yarı sedefli renklerden oluşan far paleti ister dumanlı, ister canlı göz makyajı uygulaması sağlıyor. (53,90 TL)

5 - DİOR COLOR GRADATİON
Tam Yazlık Far Paletleri
Gün batımından ve bir lagündeki sayısız mavi renkten ilham alınarak hazırlanan far paletleri ilkbaharı karşılıyor. Blue Gradation paletinde gök mavisinden en saf maviye doğru 4 ton mavi yer alırken, Coral Gradation’da yumuşak bir pembe, doğal şeftali, yoğun mercan tonları yer alıyor...

Kaynak : Buseterim.com.tr
Tam Yazlık Far Paletleri Tam Yazlık Far Paletleri Reviewed by Modarops on Temmuz 29, 2017 Rating: 5