YAYIN AKIŞI

[10]

Beyaz Elbise Nasıl Kombinlenir

Beyaz elbiseler ofis stilinden, grunge stile kadar pek çok farklı şekilde kullanılmaya uygun. İşte beyaz elbiseyi giymenin 5 farklı yöntemi...
Beyaz Elbise Nasıl Kombinlenir
1. Kombin
Beyaz elbiseyi daha cool ve günlük stilde kullanmak için üstüne pamuksu ya da transparan tülden tişört giyerek farklılaştırabilirsiniz. Üzerinize alacağınız kot ceket ve iddialı renkte çanta ve ayakkabı ikilisi ile dikkat çekici bir görünüm elde edersiniz.
Beyaz Elbise Nasıl Kombinlenir
Elbise-adL, Bluz ve Çanta-Zara, Kot ceket-Twist, Ayakkabı-Hotiç

2. Kombin
Daha asi ve salaş bir tarz için beyaz elbisenizin içine tişört giyip belinize gömlek bağlayarak ve ayağınıza da bot giyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Hem bahar hem yaz döneminde bu tip kombinleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Beyaz Elbise Nasıl Kombinlenir
Elbise-adL, Bot-Zara, Çanta, Gömlek ve Tişört-Mudo

3. Kombin
Elbiselerin altına pantolon giymek bir dönem oldukça modaydı. Henüz etkisini yitirmemişken siz de pantolon ve kimono ikilisi ile şık ve sıra dışı bir kombin oluşturabilirsiniz. Renkli ve desenli bir pantolon dikkat çekici olacaktır.
Beyaz Elbise Nasıl Kombinlenir
Elbise ve pantolon-adL, Kimono ve çanta-H&M, Ayakkabı-İnci

4. Kombin
En klasik ve zamansız önerilerden biri ise beyaz elbiseyi bir gece etkinliği için değerlendirmek olacaktır. Minik bir çanta, belde şık bir kemer ve zarif bir açık ayakkabı ile anında geceye hazırsınız!
Beyaz Elbise Nasıl Kombinlenir
Elbise-adL, Çanta,kemer ve ayakkabı-Zara

5. Kombin
Hafta sonları tiril tiril giydiğiniz beyaz elbiseyi içine çizgili bir gömlek ve üstüne şık bir blazer ceket ile ofis stiline kolaylıkla uyarlayabilirsiniz.
Beyaz Elbise Nasıl Kombinlenir
Elbise-adL, Ceket-Forever New, Gömlek-Twist, Çanta-Mudo, Ayakkabı-Vepa '62
Beyaz Elbise Nasıl Kombinlenir Beyaz Elbise Nasıl Kombinlenir Reviewed by Modarops on Temmuz 29, 2017 Rating: 5